| NebunieLaSecunda a întrebat:

am o mare problema, am deschis un telefon LG Shine acum, am dat toate suruburile jos, display, tastatura, etc dupa le-am pus la loc, iar acum cand am deschis telefonul ca sa vad daca totul este in regula, nu imi arata nimic pe display, se aude cum se deschide telu, cum se inchide, cum tastez, dar nu se vede nimic, ce sa aiba? urgent raspuns plss

Răspuns Câştigător
| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Sigur nu ai miscat un circuit? Daca ai miscat un circuit nu ai multe sanse sa-l repari singur/a.

1 răspuns:
| NebunieLaSecunda explică:

Ms de raspuns, ma pricep in telefoane si din astea, l-am facut pana la urma :* am scris subiectu asta la disperare ca m-am panicat, am crezut ca am stricat display-ul, mersi oricum,:*