| meDEEA_6605 a întrebat:

am un telefon mobil cu tastatura qwerty, nu e pe sina sau ceva, dar de ceva timp nu se mai aude atunci cand apelez pe cineva, si respectivul ma aude, dar eu nu. nu am scapat telefonul pe jos, si pana acum nu am avut nicio problema cu el. ce ar putea sa aiba?

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca a cazut cu difuzorul in jos, e posibil ca sa se fi dereglat de acolo ceva.
Iti recomand sa te duci la un service cu el, pentru ca tu una, nu cred ca vei putea face prea multe.
E nasol cu telefoanele astea, cat si cele pe sina, touchscreen.
Pe viitor sa ai grija de el.

Toate cele bune!happy