| AaleXe a întrebat:

am o mare problema cu PC-ul meu, imi apare "pictograma nu a putut fi setata"..si nu imi apare nimic pe desk. decat acea eroare si mouse-ul ....va rog ajutati-ma cat mai repede si cat mai serios. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA +VOT.Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Buna trebuie sa reinstalezi windosul.
dupa ce reinstalezi baga anti virusul defragmenteazal... apoi instaleaza suntetul si video happy la pc...
bafta

| Axys a răspuns (pentru Axys):

Daca nu doresti sa reinstalezi windosul socate 5 minute stai fara baterie cu el in chis... scoatei bateria din placa de baza...
si daca tot asa face trebuie sal reinstalezi! bafta
!