| DjJohnKoKosH a întrebat:

Am o mare problema.Eu am net de la Romtelecom printr-un router la care mi s-a dat si un telefon fix de care mi s-a spus ca ma ajuta sa ma conectez la internet.Dar azi eu am scapat telefonul ala pe jos si sunt destul de sigur ca s-a stricat putin laughing. Exista vreo modalitate sa folosesc netul si fara telefonul acela? Stie cineva ce as putea face? Dau funda pentru cel mai folositor raspuns.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Telefonul nu are legatura cu internetul, in afara faptului ca primesc semnal pe acelasi fir, asa ca poti avea internet si daca telefonul nu functioneaza.

| K0sti a răspuns:

Ce treaba are telefonul cu Internetul? laughing

| webkinzworld a răspuns:

Din pacate nu poti folosi internetul de la romtelecom fara sa fie la pachet cu telefonul. dar daca ii amenintin ca renunti la servicii daca nu iti fac o oferta convenabila poate rezolvi ceva laughing. daca nu, daca praful nu se aseaza pe fix pe ce sa se aseze? rolling on the floor hey, poate reusesti sa-ti scoti ceva aplicatii Samsung pe el rolling on the floor))))))))))))