| Andreiii19 a întrebat:

Am o mare problema
Mi se tot blocheaza mouse adica el merge perfect si dintr-o data ingheata sageata si tot mouse. dar dureaza decat 1-2 secunde si isi revine si tot asa...
Mouseul este Genius Dx-150 prin usb
PC eu zic ca este destul de bun...

am Windows 7 EnterPrise pe 32 de biti
procesor AMD de 2.20 Ghz
placa video ATI Radeon x1550 series ( memorie totala 1534 mb)
Memorie ram DDR2 3GB frecventa 800 Mhz
si 74.4 GB memorie PC

Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Gaby405 a răspuns:

Atunci inseamna ca mouse.ul este de vina, mai precis firul, nu cred ca poti sa.i faci altceva decat sa.ti cumperi alt mouse.

| Andreiii19 explică (pentru Gaby405):

Deja numai suport... am comandat alt mouse de gaming

5 răspunsuri:
| Gaby405 a răspuns:

Salut. Asa imi face si mie mouse.ul. Ori este de la modem (data viitoare cand se mai blocheaza mai impinge putin de stick) sau dea baterii (daca faza cu stick.ul nu functioneaza inlocuieste bateriile). Sper ca te.am ajutat big grin

| Andreiii19 explică (pentru Gaby405):

Nu e cu baterii mouseul e cu fir si firul se duce direct in portul USB

| Gaby405 a răspuns:

Inseamna ca pe undeva firul se intrerupe, mai incearca sa schimbi portul USB (adica sa.l bagi in alt USB).