| SounndTPU a întrebat:

am o mica problema cu pc mai exact am windows si patitile arata gresit memoria ocupata si nu stiu ce sa fac > exemplu am 100 gb pe o partitie si am folositi 15 gb dar spune ca sunt folositi 76 gb daca stiti cum se repara asta fara sa reinstalez windowsul va multumes.

Dau funda celui care stie sau pun link de la un tutorial multumesc

Răspuns Câştigător
| xBlaise a răspuns:

Salut, dai un format la paritie sau baga tot ce ai pe pc(poze, muzica, jocuri, programe) si incearca sa reinstalezi win. cand ai ajuns la "faza cu paritiile" dai format la toate de vreo 2-3ori. Am avut si eu acceasi probleme(mie mi-a mers cu formatul). Sper ca te-am ajutat. Bafta