| SilentDark a întrebat:

Voi incerca sa reinstalez pentru prima oara windows-ul meu(Wndows 7 Ultimate). M-am uitat la niste tutoriale pe internet, insa eu nu doresc sa reinstalez intreg windowsul ci doar partitia C, stiti voi, acolo unde se afla fisierele windows, deoarece in cealalta partitie am documente foarte inportante. Cum ar trebui sa procedez pentru a formata doar C-ul si a nu afecta partitia D?

Am observat ca atunci cand cel din tutorial selecta partitiile, jos aparea si optiunea de format. Trebuie sa selectez C-ul si sa apas format?

Va multumesc mult!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Daca vrei isi arat pas cu pas instaleaza team wiver in pc