| garceaneb1 a întrebat:

Am o placa video de 256 mb si 128 biti de aia veche ( Model : AGP8X 256MN TV-OUT DVI ) si s-au umflat copndenstatorii pe placa sunt vreo 4 umflati ( FZ69 1000 6, 3V) si nu se mai vede ( nu da imagine pe monitor am incercat cu alta placa si merge ), unde vroiam sa ajung cu ce model as putea sa mai inlocuiesc condensatorii ca nu gasesc la magazin happy cu ce modele mai exact, multumesc DAU FUNDA! :X

2 răspunsuri:
| charleslouboutin a răspuns:

Mai bine iti cumperi direct alta placa, oricum aia e "lesinata de caldura".