| ooAndrewoo a întrebat:

Am o placa video Intel 82845G/GL/GE/PE/GV. Exista cumva vreun program care sa imi mareasca memoria alocata placii video?

Răspuns Câştigător
| pcsick a răspuns:

Sigur ca se poate seta cantitatea memoriei, pentru acest lucru trebuie sa intri in bios si sa cauti acolo, acum eu nu iti pot spune cum pentru ca versiunile de bios difera de la un model la altul. succes

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu sunt programe. Eventual oc, dar nu se merită.Mai bine strângi nişte bani şi îţi iei una mai puternică. Succes

| AlexBvRo a răspuns:

Nu se poate, trebuie sa iti cumperi o plac video mai buna!