| OdeSsSsa a întrebat:

Am o problema, acum 2 saptamani mi-am cumparat un iphone 4 32gb(SecondHand cu garantie 1an si 7 luni), soft 5.1.1..Problema mea este ca de fiecare data cand ma joc la jocuri(ex:subway surfers, hill climb racing) iphone-ul se blocheaza pentru 3-4 secunde si uneori sacadeaza timp de 3-4 secunde.Ce as putea face pentru a nu se mai bloca/sacada? Cel mai bun raspuns primeste

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KinekT a răspuns:

Pai poate exista defectiuni ascunse de propietar.Incerca un program pentru inchidere programelor in curs de rulare pentru mai multi rami.

| OdeSsSsa explică (pentru KinekT):

Inchid tot timpu programele care ruleaza degeaba cand ma joc la jocuri

| KinekT a răspuns (pentru OdeSsSsa):

Eu am android si mi-am luat programul cleaner master si din cas din aplicatie opresc toate aplicatile si telefonul merge ca nou.Incerca un program... si la cele mai bune telefoane exista momente de laguri. cand apar reclamele etc.