| Apopei_Mihaita_1996 a întrebat:

Am o problema, Am aprins pc-u si dintr-o data mi s-a pus pc-u mod software am ntrat si in cs 1.6 si imi era software am vrut sa dau pe opengl dar imi spune ca nu imi suporta si inainte imi mergea, Cum as putea macar sa imi pun pc-u mod OpenGL pentru ca imi merge naspa pe mod software, !

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se mai întâmplă, nu știu exact cauza. Se rezolva cu resetare totala. La PC urile vechi mergea din BIOS sa faci aceasta.