| Azazello132 a întrebat:

Am o problema. Am downloadat Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 3 pe Ps3.Fixul de la opoisso893 nu imi creeaza imaginea pe ecran si nu pot intra in joc. Am luat alt fix, l-am instalat, am intrat in joc si nu imi creeaza salvare. Ce trebuie sa fac ca sa creez o salvare? Funda. Ma scuzati daca am gresit categoria

2 răspunsuri:
| PufoshenienexT a răspuns:

Frate cauta la configu joculu si modifica pe acolo dac nu reusesti ori ai facut imaqginea aiurea ori asa e jocu fara salvari

| Azazello132 explică:

Jocul nu este emulat, este de Ps3.