| anonim_4396 a întrebat:

am o problema, am luat acum 1 sapt un virus,
am reinstalat windows-u si acum procesorul si rmai stau nu mai la 70%-90% si nu stiu de ce, am aprins doar avasta-u si skype-u.
Va rog ajutati-ma merge ca dracu de greu.
Ms anticipat!

2 răspunsuri:
| HandaSei a răspuns:

Majoritatea virușilor se transmit prin skype... probabil l-ai luat de pe la un prieten, poate nici el nu știa că-l are! rolling on the floor

Eu personal nu am încredere în skype... mai ales când ai atâtea alternative mult mai sigure!
Recomand să-l dezinstalezi! Asta dacă ții la pc-ul tău! rolling on the floor

| bbooboo a răspuns:

Scaneaza cu avastu daca el nu poate sal stearga gasestel tu si stergel desigur