| Smileycx a întrebat:

Am o problema...
Am reinstallat computerul si avea 8 GB RAM bagati
Dupa ce se tot restarta din cauza ca 4 GB RAM se tot batea cu celelalt l-am scos pe cel vechi. Acum imi tot da ceva eroare inofensiva la Microsoft windows check, ceva de genul, browserul mozilla mi se inchide aleatoriu si imi da erroare si daca incerc sa installez ceva imi gaseste tot felul de errori. Credeti ca ar putea fi din cauza ca am scos cei 4 GB RAM?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Daca ar fi de la ram biosul ar spune asta nu erori de windows, da sa fi sigur da o scanare completa de dr web

1 răspuns: