| ClaudiuGoosty a întrebat:

am o problema, am un Samsung S3 Neo, cand bag cablu de date in PC nu imi apare nimica la calculator, decat la telefon ca s-a conectat, in rest nimic, vreau sa transfer niste melodii...

1 răspuns:
| Calin_Darius_Lazuran_1998 a răspuns:

Pc are o aplicatie care instaleaza toate prostiile care are usb incearca in mai multe locuri de usb daca mai ai prb daca telefonul tau are mai multe setari pentru pc cu privire la cablul usb va trebuie sa le incerci si pe alea sa vezi