| alin9888 a întrebat:

Salut TPU
Am o problema cand aprindeam pc u la un prieten dadeam de mesaju " verifying dmi pool data "
Am facut un stick cu rufus cu win 7 cand sa bootez imi aparea aproximativ 5 obtiuni la usb am dat pe toate si la toate imi dadea aceiasi problema " verifying dmi pool data " char nu stiu ce sa fac SD cu win nu pot face rost sa incerc
E de vina portu usb? E de vina hardu?
E devina o optiune prin Bios?
Daca se poate va rog sa mi dati niste pareri sa pot boota windosu de pe stick sa il instalez cumva...

4 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

"C:\Program Files (x86)\NCH Software\ExpressBurn\expressburn.exe" descarca programul asta si fa-ti un DVD

| alin9888 explică (pentru BostanDaniel1974):

Nu pot face DVD pentru ca nu am cum ....numa prin stick sau pot folosi cd romu de la pc la laptop? cred ca nu pentru ca e vorba de alimentare...

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Vezi ca windowsul cand il faci cu rufus trebuie sa fie ISO

| alin9888 explică (pentru BostanDaniel1974):

Win nu are nimic l am instalat la mine pe laptop...