| gaby9683 a întrebat:

Am o problema.Cand intru pe mess imi da eroarea asta : The ordinal 325 could not be located in the dynamic link library SHDOCVW.dll.! Si ma pune sa downloadez diferite chestii...client_ad HTm, insider msg yahoo.htm,conn.htm....Si cand vreau sa trimit mesaj pe mess zice la fel eroarea cu "ordinal 325" DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

În caz că mai reinstalezi Messenger-ul ia-l direct de aici http://ninite.com/yahoo/ și nu te obosi să-l downloadezi și instalezi din nou. P.S. Poți folosi Ninite și pentru alte programe free.

| gaby9683 explică (pentru DDCC):

Am bagat messu cu ninite asta si acu ma baga pe mess si numai imi da eroarea, dar acu cand incerc sa vorbesc cu cineva dau 2 click-uri pe cineva si nu se intampla nimic laughing))))

| DDCC a răspuns (pentru gaby9683):

L-ai dezinstalat de tot înainte? Ccleaner și Revo Uninstaller se ocupă cu dezinstalarea totală. Este posibil să ai și alte probleme. Folosește utilitarul System Restore pentru o dată în care totul mergea bine. SAU, mergi la Start, cauți cmd, îi dai run as administrator și scrii mai apoi sfc/scannow și dai enter. Poți lua și http://www.hirensbootcd.org/files/Hirens.BootCD.15.2.zip ca să te ajute. Succes!

| gaby9683 explică (pentru DDCC):

Si la internet explorer cand vreau sa intru ma scoate si zice sa downloadez ro.htm

| DDCC a răspuns (pentru gaby9683):

Fă ce ți-am zis, ia în plus http://www.piriform.com/ccleaner/download, dă-ți niște update-uri la Windows și vezi dup-aia, descarcă altă versiune de IExplorer. Reinstaleză Windows-ul dacă nu merge.

6 răspunsuri:
| ParadoxRO a răspuns:

Http://www.fastregistryfix.com/......p-by-step/
Dacă nu ai rezolvat, scrie pe Google eroarea care ţi-o dă

| Trynda a răspuns:

Pai descarca dll-ul ala si baga-l in c/windows/library