| D1eSeL a întrebat:

Am o problema care ma cam enerveaza de la o vreme. Cand pornesc pc-ul si dupa ce vreau sa intru pe Google Chrome ba se misca foarte greu ba se blocheaza iar dupa 10 (aproximativ, poate si mai mult) isi revine.
Vreau sa stiu de la ce poate sa fie si cum reusesc sa il fac.
P.S: Nu vreau sugestii de alte browsere.

DAU FUNDA la cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| Tagaso a răspuns:

Intri la setările Google Chrome, din colțul dreapta sus, dai clic pe "afișați setările avansate"debifezi "anticipați acțiunile rețelei"

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aiii, problema asta am avut-o si eu. Am gasit multi virusi si trojani. Astept sa vad ce-ti mai spun si altii, vreau si eu o solutie mai buna.

| Razvanp69 a răspuns:

Pai chiar dau sugestie de alt browser pentru ca google chrome e la fel ca internet explorer foloseste multi rami, iar daca ai prea putini atunci i-ati altul daca nu pune iar windows-ul.

| Alingeorgel a răspuns:

Schimbati windows-ul, ce-a mai eficienta metoda