| Harskt a întrebat:

am o problema careia nu ii dau de capat. Detin un galaxy s8+ si in urma cu 2 zile, am trebuit sa iau telefonul si sa plec, din greseala l-am butonat, iar in urma acestui lucru, acum de fiecare data cand tastez, sau deschid o aplicatie sau oriunde apas cu degetul imi apare o bulina alba si transparenta pe ecran. Este ca un fel de pointer, dar care e foarte frustrant. Am cautat peste tot in setarile telefonului. Ma poate ajuta cineva cu un raspuns?

Răspuns Câştigător
| D3I3 a răspuns:

Cum ai reusit, nu stiu rolling on the floor))
Eu il activez si dezactivez din Setari >> Optiuni Dezvoltator>> Afiseaza feedback vizual
Posibil sa fie bifat la tine, debifeaza-l.dar mai bine debifeaza cu totul Optiuni Dezvoltator.

| Harskt explică (pentru D3I3):

Mersi de ajutor, chiar nu stiu cum am reusit laughing

1 răspuns: