| LovعlyFeelings a întrebat:

Am o problema cu Browserele. Nu mi se salveaza nici o setare. Doresc ca sa`mi salveze History dar n`o face. Cand bifez la Mozilla optiunea pe care o doresc si ii dau ok nu mi se salveaza setarea. Ce sa fac? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Andruşcă a răspuns:

Doar pe Firefox face asta sau si pe alte browsere ca Internet Explorel, Chrome, Opera, etc?
Esti sigura ca nu ai instalat vreun program gen Deep Freeze care restaureaza setarile de fiecare data cand repornesti calculatorul?
Esti sigura ca nu ai la antivirus vreo optiunea din asta desteapta de "protectie" care face ce am zis mai sus?
Esti sigura ca nu da nimeni restore la system?
Esti sigura ca System Restore functioneaza corect?

Răspuns utilizator avertizat