| Dσℓℓу a întrebat:

FoOnDiIItSssA .dEcI.Am Mozilla Firefox si inainte imi salva documentele in lokal disk :C la downloads si nu imi dadea sa salvez unde vreau eu, sa aleg.Acum in urma ca 2 saptamani am bagat setarea sa mi le salveze automat in Lokal disk big grin.in folderul pe care il vreau. Dar unele intr-adevar le salveaza in lokal disk big grin si altele tot in :C X_x. si in disk big grin mai am vreo 15 GB.in :C nu mai am decat 10 MB,. Va rog frumos ce pot face? Pt ca eu nu pot salva niciun fisier ca in:c numai am memory...va rog multt

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai unele programe poti sa le faci orice fel de salvare ca tot in partitia C se duc pentru ca acolo este locul lor si lucreaza in colaborare cu sistemul tau de operare, deci se foloseste de unele directoare din windows asa ca: muta si tu din C in D ce ai pe la muzica,filme, poze, biblioteca, ce ai in download.

| Dσℓℓу explică:

Pai daca dua la situ anumit cu internet explorer la el mi arata sa aleg si le pot baga in:d si mergstraight face