| pinguins a întrebat:

Am o problema cu calculatorul. Odata am vrut sa pornesc ceva cu un program. Am dat clic dreapta pe iconita ce vroiam sa o deschid si am dat la open With... Din pacate cand am selectat programul toate iconitele aveau imaginea selectata de mine la Open With iar atunci cand dadeam clic pe vreo iconita imi intra in acel program. Ce pot sa fac sa rezolv problema?
Plizz ajutor!

Răspuns Câştigător
| MegaMindus a răspuns:

Ai selectat ca programul respectiv sa deschidă întotdeauna acel tip de fisier.

4 răspunsuri:
| me1oo a răspuns:

Dai din nou open with si selecteaza programul care trebuie

| pinguins explică:

Cum as putea rezolva problema plzz?

| pinguins explică:

Cum as putea rezolva? plzz

| pinguins explică:

Va rog cum pot rezolva aceasta problema?