| Iuhas_Octavian_1977 a întrebat:

Am o problema la calculator.Toate iconitele de pe desktop mi se deschid cu mozila firefox. Daca dau pe oricare din ele click dreapta >,, Deschidere cu > Alegere program >implicitProgramul selectat se va deschide intodeanuna cu acest tip de fisier " atunci toate iconitele imi arata ca si iconita programului selectat.
Ce sa fac ca toate iconitele sa fie ca inainte?
Orice raspuns e binevenit!
Ofer funda!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu cred ca este un virus. Da-i o scanare cu Bitdefender online si apoi incearca sa revii la o data anterioara. Daca nu sterge HDD-ul si reinstaleaza Windowsul.

| Jipa95 a răspuns:

Este un virus care schimba iconitele in random nu numai ce iti apare tie. Oricum sistemul de operare este mancat, reformateaza pc-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti?

| anonymdeanonym a răspuns:

Pai asa mi s-a intamplat si mie am incercat orice lucru posibil dar nu mergea a trebuit sa reinstalez windowsul, e posibil sa ai vreun virus

| bostanmihai1 a răspuns:

Dul la un service, decat sa te complici sa il strici tu!