| qBrIanA a întrebat:

Am o problema cu chrom.Cand intru in el, imi spune ca "serverul myweb nu poate fi gasit" sau ceva de cenu.Va rod ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| MadalinNou a răspuns:

Fii atent te duci la - Network and sharing center dai la change adapter seting in stanga la proprietati dupa la internet protocol vs
4 si http://prntscr.com/e7614j bifezi cum am bifat si ce am scris jos. FUNDAA?

2 răspunsuri:
| MadalinNou a răspuns:

Fii atent te duci la - Network and sharing center dai la change adapter seting in stanga la proprietati dupa la internet protocol vs
4 si bifezi cum am bifat si ce am scris jos. FUNDAA?

| MadalinNou a răspuns (pentru MadalinNou):

A mers?