| Lukasz a întrebat:

Am o problema cu Facebook dar nu stiu cum sa o explic sta imaginea ciudata adica nu pot sa dau pe acasa si celelalte de sus se vede foarte ciudat nu apare sageata aia de unde ma deconectez si de unde intrii pe pagini etc.
Va rog ajutati-ma
Funda!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Sterge cookie, istoric si vezi daca tot asa merge. Daca da, incearca cu un alt browser.Vezi daca versiunea de windows e permisa de sistemul pe care il ai, deseori asta se intampla la laptopuri. Uitat-te si la setari in browser daca pagina este setata la 100%

Răspuns utilizator avertizat