| SexycoldVamp a întrebat:

Hei TPU,am o problema,dupa ce am golit intregul isoric si am vrut sa intru pe facebook acesta mi-a aparut foarte ciudat: singura fotografie care apare este cea de profil,totul e pe un font alb,ciudat rau, iar acasa, notificarile si toate celelalte imi apar in stanga una sub alta.Si pagina pentru log in e foarte ciudata. Aveti idee ce are, sau ce am facut? Ce ma sfatuiti sa fac? Multumesc anticipat!

P.S:dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai facut nimic. De vina sunt cookie-urile. Trebuie sa le stergi si memoria cache sa o golesti.

1 răspuns:
| zubulica a răspuns:

Si eu am patit asta odata