| CHOIHYOMI a întrebat:

am o problema cu Facebook-ul. nu prea il frecventez, insa am intrat in urma cu cateva zile (chiar si azi) si cand vreau sa distribui un articol sau sa dau like imi apare urmatorul mesaj: "It looks like you’re using this feature in a way it wasn’t meant to be used. Please slow down, or you could be blocked from using it.".

de ce apare asa? nu am facut nimica rau. doresc sa imi pastrez contul de facebook. va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Clarissaaz a răspuns:

Apare asta doar cand dai multe like-uri continuu sau distribui multe poze/articole.

1 răspuns: