| Laaaaaariiiiiiiii a întrebat:

Paai am o problema la Facebook cand postez un comentariu scrie,, It looks like you’re using this feature in a way it wasn’t meant to be used. Please slow down, or you could be blocked from using it." ai apoi nu mi-l mai posteaza zice ca e imposibil de atasat acest comentariu, tin sa mentionez ca am folosit acest semn: ♀ dar nu inteleg de ce nu ma lasa sa il postez

Răspuns Câştigător
| Smiley97bla a răspuns:

Temporat ești blocat în a publica coment-uri pe Facebook.
Cineva de la comentariile tale a raportat ca spam ceea ce ai trimis.
Pentru a evita să fii blocat din nou, fii sigur că postările tale sunt în linie cu Facebook Community Standards.
Deci, după cum ți-am tradus..ai fost blocat de cineva în a nu mai da coment-uri. Ești blocat pentru un anumit termen de timp.
Cel mai bine ar fi să treci pe vechea cale..adică să citești regulamentul și să vezi ce e în neregulă.

Baftă happy

6 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Facebook,precum și alte site-uri are anumite caractere care nu pot fi acceptate. Ei bine, acesta se pare că este unul din ele. Nu cred că se poate face nimic, și nu cred că este chiar așa important să apară acel simbol în comentariul tău.

happy

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru Smiley97bla):

Acum apare: You're temporarily blocked from making public comments on Facebook.
Some of your comments have been reported as spam. To avoid getting blocked again, make sure your posts are in line with the Facebook Community Standards.

| Laaaaaariiiiiiiii explică (pentru Smiley97bla):

Dar ce as putea sa fac sa ma deblochez

| Smiley97bla a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Doar așteaptă. Te deblochează ei.

| Smiley97bla a răspuns (pentru Laaaaaariiiiiiiii):

Temporat ești blocat în a publica coment-uri pe Facebook.
Cineva de la comentariile tale a raportat ca spam ceea ce ai trimis.
Pentru a evita să fii blocat din nou, fii sigur că postările tale sunt în linie cu Facebook Community Standards.
Deci, după cum ți-am tradus..ai fost blocat de cineva în a nu mai da coment-uri. Ești blocat pentru un anumit termen de timp.
Cel mai bine ar fi să treci pe vechea cale..adică să citești regulamentul și să vezi ce e în neregulă.

Baftă happy

| Laaaaaariiiiiiiii explică:

Pls Helppp urgent.

| Laaaaaariiiiiiiii explică:

Ce aş putea să fac ca să pot posta commentruri din nou.