| Ionutpopescu10 a întrebat:

am o problema cu imprimanta. Imprimanta este Canon MP210, la ultima incarcare a cartusului color am gresit ordinea si am inversat galbenul cu albastru, exista vreo solutie din calculator, ca atunci cand trag la imprimanta sa inverseze culorile. Daca stiti vreo alta modalitate va rog raspundeti!

Răspuns Câştigător
| TrickThis a răspuns:

Nu, ia cartusul mergi cu el la chiuveta si spala-l, nu trebuie sa mergi la centre speciale. Dupa il incarci corespunzator.

| Ionutpopescu10 explică (pentru TrickThis):

Poi si cum sa-l spal fi mai detaliat putin te rog, dupa nu ramane apa in el?

| TrickThis a răspuns (pentru Ionutpopescu10):

Eu am imprimanta de 7 ani, si cartusele le-am reincarcat singur.
Banuiesc ca in josul cartusului are 3 iesiri cu burete in capat, baga-le la un jet de apa, pana apa ramane curatain chiuveta.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Ia cartusul, meri la o firma sa-l spele si gata.