| express00 a întrebat:

Am o problema cu internet explorer 10 si anume ca nu am butonul de work offline/online la el.
M-am documentat pe internet despre problema asta si am inteles ca aceasta optiune a fost scoasa din versiunea asta de browser, dar mare problema este ca el ramane pe work offline chiar daca nu am optiunea.
Cum as putea sa il fac sa mearga pe online?

2 răspunsuri:
| JessJessie a răspuns:

Niciun om normal nu mai foloseste Internet Explorer in acest mileniu rolling on the floor)) du-te te rog si descarca Chrome, Firefox, ce doresti tu, doar nu mai pune intrebari la care nu iti raspund nici un expert in Internet Explorer ( pentru ca nu exista )!

| express00 explică:

Nu am zis ca IL FOLOSESC. happy
Imi trebuie doar ca sa bifez work online ca sa functioneze cateva optiuni. atathappy