| Cristi112 a întrebat:

Am o problema cu internet explorer 8, cand dau sa intru pe el imi da eroarea ``internet explorer has stopped working``, am descarcat mai multe versiuni de IE da tot asa face, care ar fi cauza?

6 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Incearca sa refaci profilul. nestiind varianta de windows care o folosesti nu-ti pot da mai multe detalii

| horia2012 a răspuns:

Niciodata nu se dezinstaleaza Internet explorer. Daca ai facut update si nu functioneaza are alte cauze.
In momentul in care iti da erori,
ori repair sistemul, ori il reinstalezi.
Mai poti incerca alt browser, Firefox sau Chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a busit programu

| Sp33dyt a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e programul ci profilul. in cazul asta il poti reinstala si de 100 de ori ca nu rezolvi problema. desigur exista si varianta de reinstalare windows. cumva il poti ajuta tu cu o instalare? cat il costa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sp33dyt):

PAi ar trebuie sa isi reinstaleze windoows-ul. Ia un win de pe net il buteaza pe dvd si il instaleaza. Nu il va costa nimic

Răspuns utilizator avertizat