| Raul_Raul_1997 a întrebat:

am o problema cu internetul, am internet de la rds de foarte putin timp, si de fiecare data cand se ia curentul scade viteza foarte tare, de la 18 mbps ajung undeva la 0.80... Stie cineva care e problema?

Răspuns Câştigător
| 9784556 a răspuns:

Revine dupa un timp?

| Raul_Raul_1997 explică (pentru 9784556):

Prima oara, o saptamana a stat asa, abia incarcam videourile la 144p pe yt, si am sunat la ei, a zis ca se uita peste problema si trimite o echipa, nu au trimis pe nimeni laughing dar si a revenit, a 2-a oara am sunat la ei si si a revenit iar, dar deja mi e sila sa sun la ei,

1 răspuns: