| MisterTheGamer a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu. Deci pot sa merg pe pagini web sau sa descarc ceva si dodata se opreste traficul si nu se mai incarca paginile ma uit la centru de retea dar acolo imi arata "with internet connection" (si nu-mi arat semnul de exclamare cand apare de obicei cand nu am conectiune )
si trebuie sa ma deconectez si sa ma conectez iar ca sa mearge. De pe celalat pc care il am nu apare asa probleme (atunci nu vine de la modem ). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| walkeR1 a răspuns:

Am avut si eu problema asta si am schimbat modemul si dupa mergea, chiar daca pe un pc merge si unu nu