| Anonimhm a întrebat:

Am o problema cu internetul.Cand incerc sa intru pe anumite pagini, de exemplu sa descarc ceva sau sa joc un joc online, se incarca si apare "The connection has timed out". Asta nu se intampla la orice pagina.Pot accesa Facebook-ul si Youtube-ul si alte cateva pagini.Pe telefon imi apare ca nu am internet si tot asa, pot accesa doar anumite pagini. Ajutati-ma va rog!

4 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Răspunsul ți l-ai dat singur fără să îți dai seama.

Paginile /jocurile poate primi crash asta nu din cauza telefonului NEAPĂRAT. Este de la server /internet /hacker etc.

Deci, nu te îngrijora happy
Atata timp cât Poți accesa unele siteuri nu este vina ta happy

| CarcotasulVesel a răspuns:

Daca anumite pagini merg si altele nu merg IN ACELASI TIMP atunci nu poate fi de la tine, trebuie sa fie de la ISP, care are diferite connexiuni spre diferite parti ale internetului
iar FB, YT si Google au cloud, deci e mult mai putin probabil sa pice
deci
ce ISP ai?

| Denis140 a răspuns:

Incearca sa tragi router-ul din priza timp de un minut, dupa un minut il rebagi in priza, Succes.
Funda? big grin