| Petcu_Liviu_1994 a întrebat:

Laptop accer aspire, cumparat de 3 luni deja l-am dus la garantie deoarece coolerul se defectase, mi l-au schimbat toate bune. si cand sa ma joc si eu intru in counter-strike de ex. si se stinge din senin, il aprind instant si iar se stinge trebuie sa il las putin. pun un film bluray se stinge in 30

Cand a inceput sa se strice coolerul se auzea in ultimul hal, batea in carcasa laughing cu cat il tineam mai mult cu atat face din ce in ce mai ciudat, dar daca ma jucam nu se stingea

temperaturile
GPU: 89C
Ambient: 41C
HD0: 38C
Core 0: 45C
Core 1: 45C

si ce se afla langa touchpad sub carcasa in dreapta? acolo sta destul de cald tot timpul

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Acolo probabil ori e o fanta de pe care ar trebui sa iasa aerul ori e hdd. Daca vezi ca nu se rezolva pune-i tu un cooler calumea si aia e eu mereu mi-am facut pc singur decat sa ma duc la firme de cartier si sa imi fure piese din el.