| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mouse, am windows 8 si nu-mi merge mouse, adica daca vreau sa-l misc nu merge imi arata cursorul doar intr-un loc parca ar fi blocat.Cn ma poate ajuta funda+vot.

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Sal
incerca sa-i dau un restart poate isi revine iar daca nu scoate mufa d ela maus din placa si bag-o la loc happy
e o eroare de sistem happy daca nu vezi pe placa de baza ai o baterie acolo o scoti dar sa fie pc inchis o scoti si o lasi fara baterie cteva secunde bagi bateria la loc si il deschizi asta in cel mai rau caz daca nu ea happy scoti bateria happy mult noroc! sa ai big grin