| MihocSilviu a întrebat:

Mouse-ul meu functioneaza foarte greu,nu merge deloc pe mousepad,in schimb merge pe birou dar foarte greu, ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| OanaaL a răspuns:

Buna happy!
1:uita'te sub mouse, vezi daca are ceva in gaura aia mica unde se vede lumina ''rosie'' daca are ceva atunci curata'l.
sau 2 : dai click dreapta pe desktop -> dupa dai click pe ''personalize'' -> vezi unde scrie change mouse pointers (dai click acolo) -> apoi scrie undeva pointer options (dai click) -> o sa scrie acolo ''select a pointer speed slow... fast'' tragi sageata pana la fast si dai ok. daca nu te descurci sa imi spui sau daca nu merge
funda? happy

2 răspunsuri:
| pulx a răspuns:

Cumpara altul.

| Dragos636 a răspuns:

Un alt mouse.