| sebypetrescu921 a întrebat:

SALUT TPU! Am o problema cu net-ul.Cand vreau sa ma uit la un film sau sa ascult muzica pe youtube imi merge intrerupt...merge 3 secunde se opreste merge si se opreste...Ce as putea sa fac? Funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| pozeanimate a răspuns:

Depinde de site (sunt multe siteuri care merg ca melcul)
2.depinde si de viteza ta
3, reinstaleaza windows
4. daca nu a ajutat toate astea schimba placa de retea

aa.am uitat si de utorent sau alte programe asemanatoare nu le ai deschise?

3 răspunsuri:
| marculescumihai a răspuns:

Depinde si de viteza ta. Daca acum ceva timp iti mergea bine "curata" browserul. Daca folosesti chrome dai la instrumente->stergeti datele de navigare -> si selectezi tot de la inceput! Sper ca te-am ajutat.

| taken a răspuns:

Viteza slaba la Net sau placa video.Sau amandoua.

| QVictorya a răspuns:

Lasa-l sa se incarce putin, vreo 5-20 min, in dependenta ca e muzica sau film. Poate s-a terminat traficul- tot ce-i posibil, la mine tot se intimpla. Pune pe pauza si lasa-l sa se incarce!
Pa, pa.