| Leonard02 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema cu o aplicatie de pe telefon mai exact MyEdenRed. Deci scriu gmail, pun parola, iar dupa dau sa intru pe cont si imi da eroare si spune ca Sesiunea a expirat. Am incercat sa reinstalez aplicatia si tot asa, deci ce pot face?

Răspuns Câştigător
| danuker a răspuns:

Nu cunosc concret aplicația, dar de multe ori "sesiunea" e un proces ce îți dă un cod la sfârșit.

Acel cod a expirat, și cred că trebuie să parcurgi pașii mai rapid.

Și eu disper când securiștii de furnizori nu așteaptă suficient nici să-mi găsesc portmoneul, darămite să completez datele.