| Alexandru_George_2002 a întrebat:

Salut, am incercat sa scriu alt cont de gmail pe telefon si imi zice ca nu pot ca parola a nu stiu ce a fost schimbat si trebuie sa astept 24 de ore, ce trebuie sa fac?

Multumesc

2 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Sa astepti 24 de ore.

| popadrian96 a răspuns:

Salut, incearca sa te deconectezi de la contul actual si apoi dupa sa te conectezi cu cel dorit e posibil cand vrei sa te conectezi cu acel cont sa se intersecteze cu cel actual, si sa se incurce parolele intre ele si din aceasta cauza sa nu te poti conecta, Funda