| Vilsan a întrebat:

am o problema cu o imprimanta HP Deskjet F380, am porni-o intr-o zi si imi dadea eroare de la cartuse. Am schimbat cartusele, le-am sters cu alcool de 90 de grade, am sters si banda de din dinauntru si tot nu merge, imi da eroare. Am lasat-o 1 zi am zis ca poate isi revine, tot asa a facut.

Astept raspuns va rog...Multumesc!

2 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Dar daca ii dai comanda sa imprime merge? Ca asa imi arata si mie ca sunt goale de cand mi s-au terminat primele cartuse, dar in afara de faptul ca imi apare chestia aia de fiecare data cand deschid calculatorul, nu am nicio problema.

| Vilsan explică (pentru chupachups1234):

Pai am bidonase din acelea cu cerneala si le umplu.Nu e prima data cand le umplu. Pana acum nu mi-a facut nici o figura, dar, vroiam sa xeroxez ceva si imi arata eroare. Nu are nici o treaba cu calculatorul.