| Stormtrooper a întrebat:

Am o problema cu PC-ul. Cand il deschid, astept pana apare fereastra cu Welcome (Windows 7) si apoi cand sa se deschida fereastra cu tot ce am, apare tot ecranul albastru, vad doar cursorul (nu este eroarea 'blue screen of death', acolo nu exista cursorul), totul este albastru si pot sa il folosesc doar in Safe mode. Am incercat cu Windows Repair si Windows Recovery si nu am reusit sa-l readuc la functionarea lui normala. Exista vreo alta metoda de reparat in afara de reinstalarea windows-ului?

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Nu cunosc o alta metoda. Am intalnit problema si am schimbat windows-ul. E cea mai simpla metoda in 20 minute ai terminat de reinstalat windows-ul. Bafta