| PrivesteCatreCer a întrebat:

Am o problema cu placa wireless, nu mai mi-o arata nici la device manager, ce sa fac?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca e laptop, e posibil sa fie oprit din combinatie de taste. Verifica Led-ul wi-fi, daca arde.
Citeste si manualul de utilizare, capitolele care se refera la wi-fi.

| Începătorul988 a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o acum cateva saptamani. E dezactivata din BIOS. Scoate bateria pentru 2/3minute si bag-o la loc, si iti zice ce buton trebuie sa apesi pentru a intra in BIOS(numai stiu exact)