| DaduX a întrebat:

am si eu o problema cu bluetoothul de la laptop...incerc sa trimit un fisier de pe Nokia N73 pe laptop Dell (windows vista ultimate procesor intel 2.00 ghz, memorie ram 2gb) si cand dau cautare dispozitive imi vede pe telefon gaseste laptopul insa cand il selectez imi arata "expedierea nu a reusit"
pe pc nu arata nicio pictograma, absolut nimic despre BT decat este aprins ledul cu semnul BT.
ce pot sa fac? care ar fi problema?
mentionez ca ledul de la BT se aprinde doar atunci cand butonul pentru wireless e on, si la device manager nu apare dispozitiv BT, decat placa wireless. multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ai dezinstalat u din greseala fara sa vrei device-ul, oricum e foarte simplu de instalat.
Daca nu crezi ca te descurci lasa un id de mess pe mesaj privat si te ajut eu

2 răspunsuri:
| DaduX explică:

Am reusit, am reintalat device-ul. multumesc.
aaa, si app merge pe vista tongue

| ciwfwlitw a răspuns:

Aceeasi problema am avut-o si eu... nu merge pe vista. incearca xp happy