| DutzuRazor a întrebat:

Am o problema cu sunetul la laptop. Am un laptop Compaq CQ58-d10EL. Instalez driver-ul pentru sunet, imi merge sunetul apx 30 min si dupa nu imi mai merge, fara sa ii fac nimic. De ce?
Multumesc!

6 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Probabil ca ii instalezi un driver ce nu e compatibil. nu e litera de lege, insa tu esti sigur ca driverul e cel optim pentru sistemul tau?

| DutzuRazor explică (pentru gelu1970):

Pai in alta intrebare mi-ai recomandat un program : SlimDrivers, si mi-am instalat cateva drivere plus cel de sunet. Le-a cautat el deci normal nu ar trebui sa mearga?

| gelu1970 a răspuns (pentru DutzuRazor):

Nu e normal. vrei sa spui ca iti merge doar pentru o jumatate de ora?
haide sa incercam altceva. il cautam in pagina HP si il descarcam.

| gelu1970 a răspuns (pentru gelu1970):

Ce sistem operativ folosesti si de cati biti?

| untu a răspuns:

Fii atent: vezi sa apesi tastele F3 si F4( incet si tare) pentru sunete. daca nu functioneaza,fii atent ce urmezi: Sa apesi butonul,, Start"-,, Control Panel"-,, Hardware and sound"-, Sound"( adjust system volume/change system sound/manage audio devices) Ia sa vedem daca functioneaza dupa aceea!

| GalanteMarius a răspuns:

Salut nu e adevărat ce iti zic cei de sus!straight face fa cum iti zic eu intra pe Google si scrie modelul tau la laptop dupa o sa te bage pe site-ul de la. Compaq si de acolo descarci driverele si o sa-ti meargă 100%