| H0bbit a întrebat:

Am o problema cu tastatura de la laptop : Deci am windows 7 si stiti ca de obicei pentru sunet sau luminozitate ti apasat ctrl + butonu respectiv eh la mine nu mai trebuie sa apas pe ctrl merge direct si ca sa folosesc f1 f2 f3 in alte scopuri trebuie sa apas ctrl + f ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| ViorelMarian a răspuns:

Setarile astea le-ai modidficat din bios. incearca sa intri in bios sa ii dai reset si dupa verifica daca s-a rezolvat problema.

| H0bbit explică (pentru ViorelMarian):

Unde e man biosu asta? ajuta-ma te rog ca nu pot sa joc metin daca nu am f -urile

| ViorelMarian a răspuns (pentru H0bbit):

Spune-mi marca de laptop pe care il utilizezi

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Control? Ai sa crezi tu! Poate tasta Fn!