| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

Am o problema cu tastatura de la laptop. Unele butoane fac altceva iar unele merg si nu merg. Sunt sigur ca este de la setari. Am pus pe eng us etc dar nimic. faza cu numlock la fel nu se intampla nimic. A da. Si cand dau cu mouseul clik pe ceva apar proprietatile etc. Asta a aparut dupa faza cu tasta. Mouse-ul eate cu fir nu cel de la laptop. Deci cine ma poate rezolva ias fii recunoscator. Nu am varsat suc sau altceva. FUNDA!

1 răspuns:
| stefanvladvlad a răspuns:

Daca nu ai varsat suc probabil ai mancat si au cazut firmituri
si mouse-ul e mai bun ala fara fir care bagi o chestie ca un stik si merge...
ori ai un virus ori trebuie sa iti schimbi windows-ul
Bafta!