| AlexutzuVaIntreaba a întrebat:

Am o problema cu tasta... De la laptop. Cand apas tab imi pune q. cand apas o imi pune. cand apas y pune m si tot asa. Nu am varsat suc etc. mai e ceva. am facut setarile etc eng us. cand intru pe pc e totul ok dar cand vreau sa scriu intr-un program ceva
Se strica gata
Numai merge sau pune nu stiu ce semne. Nici faza cu numlock nu e buna am incercat. Cineva priceput daca ar raspunde ias fii recunoscator.

Răspuns Câştigător
| stefanvladvlad a răspuns:

Desfa-o si curat-o

4 răspunsuri:
| umbra09 a răspuns:

Incearca sa o desfaci si sa o cureti atat in fata la butoane cat si in spate, dar inainte sa scoti butoanele fotografiazale sa le sti ordineawinking

| stefanvladvlad a răspuns (pentru umbra09):

Da..asa am facut si eu dar nu mai tineam minte ordinea butoanelorhappy

| umbra09 a răspuns (pentru stefanvladvlad):

Daca nu sti ordinea butoanelor scrie poze tastatura si modelul tau de tastatura happy

| EliChan a răspuns:

La language ce ai pus?