| PaulDenis a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu Orange yomi i.am sters folderul wifi din /etc/wifi dupa ce lam sters mi.a functionat wifiul si cartela de net dar cand i.am dat reset din fabrica nu a mai functionat.telefonul are root ce sa fac ca sa imi mearga? Dau Funda(Cred ca daca mi.ati da folderul wifi din /etc/wifi ar functiona eu nu am gasit P.S vreau doar de la Orange Yomi folderul nu de la alt telefon ca nu mi.a functionat)

1 răspuns:
| Starboy_Ovidiu_1992 a răspuns:

Poti incerca sa ii dai root la telefon si se vor restabili toate fisierele lui din fabrica sau cel mai bine o resoftare. mult succes