| Vikaa a întrebat:

Buna,mi-am dat reset din fabrica la un Samsung A8 si acum imi cere Wifi, desi eu nu utilizez Wifiul.
Habar nu am ce sa fac.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Eviți

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Alege Ignor, după îți apare o fereastra in care îți cere "sa treci oricum peste aceasta faza" si vei putea trece mai departe. Altfel nu te lăsa sa conținui configurarea. Chiar daca nu ai WI-FI, telefoanele își au wi-fi lor. Exista la setări si "wi-fi" direct care este rețeaua telefonului tau instalata din fabrica.

| Dragosdoar a răspuns:

Vrei sa spui ca nu te poti comuta la internet de date mobile? Nu te lasa sa sari peste pasul asta?

| Vikaa explică (pentru Dragosdoar):

Am rezolvat, problema era ca eu dupa ce i-am dat reset din fabrica, am configurat Limba si dupa imi arata sa adaug o retea Wifi ca sa ma lase sa trec mai departe.Noroc ca aveam routerul de acu 1 an, morr